TJ Sokol Martinov

Rádi bychom informovali naše občany o provozu a akcích TJ Sokol Martinov. Každoročně pořádáme za podpory Městského úřadu následující akce: Stavění Máje, Dětský den spojený s kácením Máje, Turnaj v malé kopané a Sportovní olympiádu aneb rozloučení s létem, turistický a cyklo výlet na vrcholky Beskyd. Podrobnosti k akcím najdete na fcb :https://www.facebook.com/Sokol-Martinov-251440344972903. V areálu na ulici Na Svobodě se nachází fotbalové hřiště na malou kopanou a travnaté nohejbalové hřiště. Členové TJ za podpory Městského úřadu udržují sportoviště a rozšiřují zázemí pro konání akcí. Hráči TJ se pravidelně v období od května do září scházejí 2 x týdně k tréninkovým utkáním na venkovním hřišti. Ve zbylé části roku se tréninky přesunují do haly. V případě dotazů nebo zájmu zapojit se do činnosti TJ Sokol Martinov kontaktujte prosím starostu.

Organizační struktura TJ SOKOL MARTINOV

starosta: Ing. Jiří Pyš (+420 737 609 394)
místostarosta: Rostislav Červenka
jednatel a hospodář: René Zbořil 

Možnosti pronájmu travnatého hřiště

Pronájem travnatého hřiště Po - Pá 300,-- Kč/hod.
So - Ne 300,-- Kč/hod.
Pronájem celého areálu 1 den 1.500,-- Kč
(pronájem travnatého hřiště, vedlejší dětské hřiště)

PROVOZNÍ ŘÁD sportovního areálu TJ Sokol Martinov

1) Veškeré pronájmy areálu se objednávají u správce - mobil 604267630 / 602 768 142, na objednané pronájmy vybíráme nevratnou zálohu ve výši 50% ceny.
2) Občané Martinova mají hraní na vedlejším dětském hřišti zdarma.
3) Každé používání travnatého hřiště je nutno nahlásit správci sportovního areálu (včetně občanů Martinova).
4) V případě špatného počasí (dlouhotrvající deště, hřiště nasáklé vodou apod.) může správce sportovního areálu zakázat používání travnaté plochy.
5) Zákaz hraní v kolíkových kopačkách, teniskách a sálové obuvi na travnatém hřišti.
6) Při organizování společenských akcí zákaz prodeje nápojů ve skle.
7) Každý návštěvník sportovního areálu je povinen uklidit po sobě odpadky a nepořádek.
8) Po ukončení hry na travnatém hřišti zašlapat vykopané drny, sundat brankové sítě a odevzdat je správci sportovního areálu.